Witamy na stronie Worldwide Motorhome Hire
Wynajem Samochodów Campingowych na Świecie

WPROWADZENIE

 

Strona ta ma służyć pomocą naszym polskojęzycznym klientom. Jest to zwięzłe wprowadzenie opisujące naszą działalność związaną z wynajmem Kamperów (Camperów).

Oferujemy szeroki wybór samochodów kempingowych na całym świecie w atrakcyjnych cenach.

 

Podróżuj po Europie, Ameryce czy Astralii luksusowym samochodem kempingowym.
Nie martw się o nocleg.
Przemieszczaj sie swobodnie z miejsca na miejsce.
Poznaj zalety mobilnego domu!!!

 

Nasi dostawcy starają się oferować najnowsze modele samochodów kempingowych. Większość z nich nie ma 2 lat, zazwyczaj są to auta półroczne, roczne. Kampery mają kuchnię, lodówkę, zlewozmywak, szafki, kanapę, ogrzewanie, prysznic* i toaletę*.

 

Ceny wynamu kampera można w prosty sposób sprawdzić i porównać używając naszego systemu rezerwacji. Każdy znajdzie dogodną ofertę. Wprowadź informację, gdzie i kiedy zamierzasz wynająć kampera, a system wygeneruje oferty odpowiadające podanym kryteriom. Tam również znajdują się przykładowe zdjęcia oferowanych samochodów kempingowych oraz plany wnętrz pojazdów. Nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem Wynajmu. Pamiętaj również o dodatkowym sprzęcie przydatnym podczas wynajmu. Dostawcy zapewnią wyposażenie kuchenne (sztućce, talerze, garnki), pościel czy nawet rowery, aby można aktywnie spędzać czas na wakacjach.

 

System rezerwacji operowany jest tymczasowo tylko w języku angielskim. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy się z nami skontaktować – mówimy po polsku!!!

 

W zależności od kraju i pory roku minimalny okres wynajmu kamperów może być ograniczony na przykład do minimum 7 lub 14 dni (dotyczy Sezonu Letniego). Szczegółowe informacje zostaną podane w każdej ofercie. Ceny wynajmu samochodów campingowych różnią się w zależności od sezonu, zawierają wszystkie podatki (czyli są cenami BRUTTO !!!) – naszą dewizą są oferty niezawierające dodatkowych, ukrytych opłat.

 

PROCEDURY ODBIORU I ZWROTU SAMOCHODU KEMPINGOWEGO

 

Wielu z naszych dostawców oferuje dogodny dla Państwa odbiór na lotnisku. Często oznacza to, że reprezentant dostawcy czeka w hali przylotów i przewozi Państwa do centrum zapewniającego kampera. Ze względów bezpieczeństwa władze lotnisk nie zawsze wyrażają zgodę na wjazd samochodów kempingowych na teren lotniska.

 

Dostępne godziny odbioru i zwrotu kamperów wbudowane są w system ofertowy/ rezerwacji.

Procedury odbioru Kampera mogą potrwać do 2 godzin i obejmują szczegółową inspekcję samochodu zakończoną pisemnym odebraniem pojazdu oraz podpisanie umowy wynajmu. Pracownicy centrum wyjaśnią również zasady korzystania z samochodu kempingowegon wraz z jego wyposażeniem. Jeśli Państwa przyjazd może nastapić na mniej niż 2 godziny przed zamknieciem centrum, zalecamy nocleg w hotelu i odbiór campera w dniu natępnym.

 

OGÓLNE WARUNKI WYNAJMU

 

Istnieją różne wymagania dotyczące wieku wynajmującego samochód kemingowy. Szczegółowe dane znajdą Państwo w Regulaminie Wynajmu dołączonym do każdej oferty oraz rezerwacji. Prawo jazdy kategorii B jest wymagane do prowadzenia wiekszości samochodów campingowych. Jeżeli waga pojazdu przekracza 3500 kg wymagane jest odpowiednie prawo jazdy. Informacja taka zawarta będzie w opisie pojazdu.

 

Potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest pocztą mailową na podany przez Państwa adres e-mail. Zadatek w wysokości 40% pobierany jest z karty kredytowej przed potwierdzeniem rezerwacji w przypadku, jeżeli odbiór samochodu kempingowego nie nastąpi w ciągu 52 dni. Jeżeli odbiór kampera ma nastąpić w przeciągu tego czasu, pełna kwota wynajmu zostaje pobrana z karty kredytowej podczas potwierdzenia rezerwacji.

 

Pozostała kwota 60% zostaje pobrana automatycznie z karty kredytowej na 52 dni przez odbiorem kampera, a system automatycznie wyśle klientom e-mailowe potwierdzenia dokonania transakcji.

 

Rezygnacja z rezerwacji jest możliwa, jednak należy sprawdzić w Regulaminie Wynajmu kwestie dotyczące kosztów administracyjnych zależnych od daty rezygnacji z wynajmu Campera. Istnieje również opcja ‘Cancellation Protection’ w rezerwacji, która zabezpiecza Państwa w razie rezygnacji (szczególy dostępne w Regulaminie Wynajmu).

 

DEPOZYT

Podczas odbioru samochodu wymagana jest wpłata depozytu, który zabezpiecza dostawcę na wypadek powstania szkody. Depozyt jest zazwyczaj opłacony z karty kredytowej klienta. Niektórzy dostawcy zezwalają tylko na płatność gotówką lub w postaci czeku. Szczególy dotyczące metody płatności depozytu są zawarte w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt zostanie zrefundowany po zwróceniu i inspekcji Kampera. Zwrot depozytu może potrwać do 2 tygodni.

 

ZWRACAJAC SAMOCHÓD KEMPINGOWY NIE ZAPOMNIJ:

 

1. Kamper musi być czysty.
2. Wnętrze pojazdu musi być wysprzątane i czyste.
3. Pojemniki na nieczystości muszą zostać opróżnione przed zwrotem pojazdu.

 

Większość Dostawców obciąży klienta kosztami sprzątania, jeśli samochód nie zostanie zwrócony w wymaganym stanie.

 

DŁUŻSZE WYNAJMY

 

W przypadku wynajmu camperów na 2 lub więcej miesięcy w dowolnym miejscu przez nas obsługiwanym, prosimy o kontakt z nami!!! Jako brokerzy mamy dostęp do największej bazy samochodów kempingowych i możemy zaoferować Państwu najlepsze stawki.

 

NASZA MISJA

 

Nasza firma zawsze służy pomocą naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest perfekcyjne zorganizowanie urlopu i jak ważny jest to dla Państwa czas. Dlatego dołożymy wszelkich starań by doświadczenia z wynajmem samochodu kempingowego były niezapomnianą przygodą.

 

Zajmujemy się wynajmem samochodów kempingowych w następujących krajach:

 

Wynajem samochodów kempingowych we Włoszech
Wynajem kamperów w Hiszpanii
Wynajem samochodów kempingowych w Portugalii
Wynajem kamperów we Francji
Wynajem samochodów kempingowych w Niemczech
Wynajem kamperów w Holandii

Wynajem Kamperów w Finlandii

Wynajem samochodów kempingowych w Norwegii
Wynajem Kamperów w Szwecji
Wynajem samochodów kempingowych w Anglii
Wynajem kamperów w Irlandii
Wynajem samochodów kempingowych w Grecji
Wynajem kamperów w Słowenii
Wynajem samochodów kempingowych w Australii
Wynajem kamperów w Nowej Zelandii
Wynajem Samochodów Kempingowych w USA
Wynajem kamperów w Kanadzie
Wynajem samochodów kempingowych RPA

Wynajem samochodów kempingowych w Szwajcarii

 

(* Z wyjątkiem niektórych małych modeli)