Wynajem Samochodów Kempingowych

Witamy na stronie Worldwide Motorhome Hire
Wynajem Samochodów Campingowych na Świecie

WPROWADZENIE

 

Strona ta ma służyć pomocą naszym polskojęzycznym klientom. Jest to zwięzłe wprowadzenie opisujące naszą działalność związaną z wynajmem Kamperów (Camperów).

Oferujemy szeroki wybór samochodów kempingowych na całym świecie w atrakcyjnych cenach.

 

Podróżuj po Europie, Ameryce czy Astralii luksusowym samochodem kempingowym.
Nie martw się o nocleg.
Przemieszczaj sie swobodnie z miejsca na miejsce.
Poznaj zalety mobilnego domu!!!

 

Nasi dostawcy starają się oferować najnowsze modele samochodów kempingowych. Większość z nich nie ma 2 lat, zazwyczaj są to auta półroczne, roczne. Kampery mają kuchnię, lodówkę, zlewozmywak, szafki, kanapę, ogrzewanie, prysznic* i toaletę*.

 

Ceny wynamu kampera można w prosty sposób sprawdzić i porównać używając naszego systemu rezerwacji. Każdy znajdzie dogodną ofertę. Wprowadź informację, gdzie i kiedy zamierzasz wynająć kampera, a system wygeneruje oferty odpowiadające podanym kryteriom. Tam również znajdują się przykładowe zdjęcia oferowanych samochodów kempingowych oraz plany wnętrz pojazdów. Nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem Wynajmu. Pamiętaj również o dodatkowym sprzęcie przydatnym podczas wynajmu. Dostawcy zapewnią wyposażenie kuchenne (sztućce, talerze, garnki), pościel czy nawet rowery, aby można aktywnie spędzać czas na wakacjach.

 

System rezerwacji operowany jest tymczasowo tylko w języku angielskim. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy się z nami skontaktować – mówimy po polsku!!!

 

W zależności od kraju i pory roku minimalny okres wynajmu kamperów może być ograniczony na przykład do minimum 7 lub 14 dni (dotyczy Sezonu Letniego). Szczegółowe informacje zostaną podane w każdej ofercie. Ceny wynajmu samochodów campingowych różnią się w zależności od sezonu, zawierają wszystkie podatki (czyli są cenami BRUTTO !!!) – naszą dewizą są oferty niezawierające dodatkowych, ukrytych opłat.

 

PROCEDURY ODBIORU I ZWROTU SAMOCHODU KEMPINGOWEGO

 

Wielu z naszych dostawców oferuje dogodny dla Państwa odbiór na lotnisku. Często oznacza to, że reprezentant dostawcy czeka w hali przylotów i przewozi Państwa do centrum zapewniającego kampera. Ze względów bezpieczeństwa władze lotnisk nie zawsze wyrażają zgodę na wjazd samochodów kempingowych na teren lotniska.

 

Dostępne godziny odbioru i zwrotu kamperów wbudowane są w system ofertowy/ rezerwacji.

Procedury odbioru Kampera mogą potrwać do 2 godzin i obejmują szczegółową inspekcję samochodu zakończoną pisemnym odebraniem pojazdu oraz podpisanie umowy wynajmu. Pracownicy centrum wyjaśnią również zasady korzystania z samochodu kempingowegon wraz z jego wyposażeniem. Jeśli Państwa przyjazd może nastapić na mniej niż 2 godziny przed zamknieciem centrum, zalecamy nocleg w hotelu i odbiór campera w dniu natępnym.

 

OGÓLNE WARUNKI WYNAJMU

 

Istnieją różne wymagania dotyczące wieku wynajmującego samochód kemingowy. Szczegółowe dane znajdą Państwo w Regulaminie Wynajmu dołączonym do każdej oferty oraz rezerwacji. Prawo jazdy kategorii B jest wymagane do prowadzenia wiekszości samochodów campingowych. Jeżeli waga pojazdu przekracza 3500 kg wymagane jest odpowiednie prawo jazdy. Informacja taka zawarta będzie w opisie pojazdu.

 

Potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest pocztą mailową na podany przez Państwa adres e-mail. Zadatek w wysokości 40% pobierany jest z karty kredytowej przed potwierdzeniem rezerwacji w przypadku, jeżeli odbiór samochodu kempingowego nie nastąpi w ciągu 52 dni. Jeżeli odbiór kampera ma nastąpić w przeciągu tego czasu, pełna kwota wynajmu zostaje pobrana z karty kredytowej podczas potwierdzenia rezerwacji.

 

Pozostała kwota 60% zostaje pobrana automatycznie z karty kredytowej na 52 dni przez odbiorem kampera, a system automatycznie wyśle klientom e-mailowe potwierdzenia dokonania transakcji.

 

Rezygnacja z rezerwacji jest możliwa, jednak należy sprawdzić w Regulaminie Wynajmu kwestie dotyczące kosztów administracyjnych zależnych od daty rezygnacji z wynajmu Campera. Istnieje również opcja ‘Cancellation Protection’ w rezerwacji, która zabezpiecza Państwa w razie rezygnacji (szczególy dostępne w Regulaminie Wynajmu).

 

DEPOZYT

Podczas odbioru samochodu wymagana jest wpłata depozytu, który zabezpiecza dostawcę na wypadek powstania szkody. Depozyt jest zazwyczaj opłacony z karty kredytowej klienta. Niektórzy dostawcy zezwalają tylko na płatność gotówką lub w postaci czeku. Szczególy dotyczące metody płatności depozytu są zawarte w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt zostanie zrefundowany po zwróceniu i inspekcji Kampera. Zwrot depozytu może potrwać do 2 tygodni.

 

ZWRACAJAC SAMOCHÓD KEMPINGOWY NIE ZAPOMNIJ:

 

1. Kamper musi być czysty.
2. Wnętrze pojazdu musi być wysprzątane i czyste.
3. Pojemniki na nieczystości muszą zostać opróżnione przed zwrotem pojazdu.

 

Większość Dostawców obciąży klienta kosztami sprzątania, jeśli samochód nie zostanie zwrócony w wymaganym stanie.

 

DŁUŻSZE WYNAJMY

 

W przypadku wynajmu camperów na 2 lub więcej miesięcy w dowolnym miejscu przez nas obsługiwanym, prosimy o kontakt z nami!!! Jako brokerzy mamy dostęp do największej bazy samochodów kempingowych i możemy zaoferować Państwu najlepsze stawki.

 

NASZA MISJA

 

Nasza firma zawsze służy pomocą naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest perfekcyjne zorganizowanie urlopu i jak ważny jest to dla Państwa czas. Dlatego dołożymy wszelkich starań by doświadczenia z wynajmem samochodu kempingowego były niezapomnianą przygodą.

 

Leave a Reply